بررسی چالش های قیمت اتوکلاو دندانپزشکی در سال 1398

با سلام و عرض ادب و احترام به تمامی خوانندگان عزیز در خدمت شما هستیم با مقاله ای دیگر در خصوص بررسی چالش های قیمت

 اتوکلاو دندانپزشکی  در سال 1398 و عوامل موثر در نوسانات قیمتی که در این مجال به بررسی چند عامل مهم در این باره می پردازیم  ، پس در ادامه با ما همراه باشید .

تثبیت قیمت تجهیزات در سال جدید از اهداف اصلی ارگان های مربوطه است تا بتوانند این اوضاع نابه سامان را تثبیت کنند و بتوانند ثبات لازم را به بازار بازگردانند.تشویش های سال گذشته نیز تاثیرهای زیادی به قیمت های تجهیزات دندانپزشکی گذاشته است و باعث دامن زدن به کارهای خلاف سوء استفاده گران در این زمینه شده و باعث کمیاب شدن برخی از اجناس مهم در بازار شده که این مساله موجبات نیتی بسیاری از دندانپزشکان که ابزار اصلی کارشان این تجهیزات است و نبود ان موجب اختلال در روند کاری انها می شود شده بود.

در ابتدا لازم می دانیم نظر شما را به چند نکته قابل توجه در خصوص روش های قیمت گذاری

 اتوکلاو دندانپزشکی  در بازار تجهیزات دندانپزشکی ایران جلب نماییم تا با نگرشی روشن و شفاف به ادامه بحث بپردازیم و ببینیم که در قیمت گذاری ها چه نکاتی مورد توجه قرار می گیرد و استاندارد آن به صورت روتین چیست ؟

البته نکته ای که لازم به ذکر است آن که ایتم هایی که در اینجا بیان می شود مواردی است که در بازار ایران به آن توجه می شود و هیچ استانداردی اعم از علمی و بین المللی برای آن موجود نمی باشد و فقط شرکت های وارد کننده ایرانی به صورت نا نوشته و عرفی اعمال می شود .

با توجه به نکات بالا اولین نکته ای که قابل بررسی است برند تولید کننده

 اتوکلاو دندانپزشکی  و کشور سازنده ان است ، از آنجایی که بیشترین واردات اتوکلاو های ایران از کشور آلمان ، ایتالیا و چین است و تقریبا اکثر سهم بازار را این کشورها به دست دارند و اما سئوالی که شاید به ذهن برخی برسد سهم تولید داخلی ست که می توان به سرعت و در یک جمله به آن پاسخ داد نبود تولید ملی البته به صورت واقعی چرا که برخی شرکت های سود جو با واردات اتوکلاو های نا مرغوب و بی نام و نشان از کشور دوست و پر خاصیت چین و انجام عملیات بسیار سخت و پرهزینه ای با عنوان چسباندن برچسب و عرضه آن به بازار ایران را تولید کننده موفق این دستگاه کرده اند .

به نظر می رسد که مطلبی که در پاراگراف قبلی به عنوان شوخی مطرح شد ، کاری ساده و در چشم برخی از افراد سود جوی حاضر در صنف تجهیزات دندانپزشکی که به ظاهر افرادی معتبر شناخته می شوند . اما در واقع بزرگترین خیانت را به کشور و صنف می کنند .

 اتوکلاو دندانپزشکی   به دلیل اهمیت کارایی که در زمینه بهداشت ایفا می کند جزو تجهیزات لاینفک در این زمینه به حساب می اید و باید به کیفیت واردات ان توجه ویژه ای شود تا محصولات بی کیفیت و نامرغوب وارد نشود تا باعث بروز مشکلات جدی در سلامت بیمار به دلیل می بودن تجهیزات شود.امید است تا مسائل به وجود امده هرچه سریعتربرطرف شود و تهدیدهای حاکم از سر این صنف حساس برداشته شود.

 

 

 


مشخصات

  • جهت مشاهده منبع اصلی این مطلب کلیک کنید
  • کلمات کلیدی: دندانپزشکی ,قیمت ,تجهیزات ,بازار ,توجه ,بررسی , اتوکلاو دندانپزشکی ,بررسی چالش ,تجهیزات دندانپزشکی ,تولید کننده ,واردات اتوکلاو ,قیمت اتوکلاو
  • در صورتی که این صفحه دارای محتوای مجرمانه است یا درخواست حذف آن را دارید لطفا گزارش دهید.

تبلیغات

محل تبلیغات شما
Akse Aghaye Khamenei

آخرین جستجو ها

Menha ایران مدل تعمیرات پکیج ایران رادیاتور و بوتان مدرسه بازاریابی و فروش ایران Marketing Academy همگام با وحی ؛ سایت تخصصی گروه علمی تفسیر تنزیلی موسسه تمهید علیشیخ " نَحنُ‌صامِدون " نمایندگی فروش خدمات تعمیر کولر گازی اسپلیت سامسونگ در شیراز - عظیمی کتاب نظریه های شخصیت فیست ترجمه سید محمدی پنجره